niedziela, 21 grudnia 2014

Największe zamówienie i koszulki osobiste :)

Każdy ma jakiś pseudonim, albo identyfikuje się z jakimś zwierzątkiem. Jako stacja koszulka wychodzę temu na przeciw i tym razem, a dokładniej w tym roku chce cieszyć świat osobistymi koszulkami, które mówią coś o osobach, które je noszą ;)

Wreszcie skończyłam jedno z największych swoich zamówień! Dostałam wyzwanie na 5 koszulek, bardzo osobistych, ponieważ odnoszą się one do pseudonimów. Mamy tu kangura i smoka oraz mamę kangurzycę. Przy moim trybie życia przy moim trybie życia ciężko jest zrealizować spore zamówienie, które na dodatek musi byc bardzo dokładnie wymalowane, ale udało się! Przedstawiam efekt mojej pracy. Czekam teraz tylko na informacje jak podobały sie koszulki, ponieważ jest to prezent świąteczny :) Co tydzień zasiadłam do pracy nad jedną z nich.


Na koszulce numer 1 mamy mamę kangurzycę z dzieckiem i małego smoka. Na dalszych koszulkach mamy dorosłego kangura i smoka, na jednych solo na drugich myślą o sobie. Odnosi się do pseudonimów :)

Drugie zamówienie, a właściwie prezent. Malunek również odnosi się do pseudonimów i tym razem musiałam się nauczyć rysować takiego małego hałaśliwego stwora :) Tak to jest jak chce się zabawić w kreatywnego Mikołaja ;)
 Ot taki mały cwany i dociekliwy chomiczek na polepszenie nastroju ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz