O mnie

Emilia Zofia Drozłowska urodzona 11.02.1993 w Zielonej Górze. Spontanicznie przeprowadziłam się do Szczecina by zostać mikrobiolożką. Studiuję na uczelni technicznej na bardzo sfeminizowanym kierunku, taka mała wysepka kobiet w męskim świecie. Od 2013 roku studiuję też psychologię kryminalną. Bloguję od lipca 2011. Tworzę muzykę , gram na gitarze, fotografuję. Nie jestem szafiarką, blogerka modową, po prostu czasem lubię się pochwalić tym co kupiłam.Przez sporą część czasu współpracowałam jako dziennikarka obywatelska z portalem mmzielonagora.pl, bywam tam jeszcze.
Prowadziłam audycję. Grałam w orkiestrze gitarowej i wiele innych nietypowych rzeczy, bo jak głosi tytuł bloga "żyję bez ostrzeżeń" :) Jestem urban explorerką, odwiedzam różne pustostany.
Czy to jest niebezpieczne? Jest oczywiście, ale dzięki temu hobby przełamałam wiele lęków, dużo przeżyłam i poczułam i poznałam wielu ciekawych ludzi. Bawię się tez w publicystkę  Czasami zastanawiam się nad problemami , które są chyba istotne tylko dla mnie :) Zakochana w Kopenhadze i podkochuję w Szczecinie z którym dopiero się poznajemy :)  Chronicznie cierpię na brak czasu, ale lubię to. Zapraszam do mojego świata
http://www.facebook.com/emily.photo.urbex


Prowadzę także własną firmę, a co! Maluję koszulki, wyjątkowe, bo każda jest jedyna i niepowtarzalna. (link na pasku). Ludzie to dla mnie T-shirty.
Od kwietnia 2014 członek IAESTE Szczecin :)

"Masz problem? Ja mam pistolet. Zastrzelę cię. Żaden problem…"
Billie Joe Armstrong

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz