O mnie

Emilia Zofia Drozłowska urodzona 11.02.1993 w Zielonej Górze. Spontanicznie przeprowadziłam się do Szczecina by zostać mikrobiolożką. Ukończyłam studia na kierunku mikrobiologia stosowana oraz technologia żywności i żywienie człowieka. Nadal rozwijam się zawodowo. Bloguję od lipca 2011. Tworzę muzykę , gram na gitarze, fotografuję. Nie jestem szafiarką, blogerka modową, po prostu czasem lubię się pochwalić tym co kupiłam.Przez sporą część czasu współpracowałam jako dziennikarka obywatelska z portalem mmzielonagora.pl.
Prowadziłam audycję. Grałam w orkiestrze gitarowej i wiele innych nietypowych rzeczy, bo jak głosi tytuł bloga "żyję bez ostrzeżeń" :) Jestem urban explorerką, odwiedzam różne pustostany.
Czy to jest niebezpieczne? Jest oczywiście, ale dzięki temu hobby przełamałam wiele lęków, dużo przeżyłam i poczułam i poznałam wielu ciekawych ludzi. Bawię się tez w publicystkę  Czasami zastanawiam się nad problemami , które są chyba istotne tylko dla mnie :) Zakochana w Kopenhadze i podkochuję w Szczecinie z którym dopiero się poznajemy :)  Chronicznie cierpię na brak czasu, ale lubię to. Zapraszam do mojego świata
http://www.facebook.com/emily.photo.urbex


"Masz problem? Ja mam pistolet. Zastrzelę cię. Żaden problem…"
Billie Joe Armstrong

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz