wtorek, 12 sierpnia 2014

Kryminalny Szczecin na jeden weekend

Jak już chwaliłam się na blogu jestem z tych lekko kryminalnych. Nie, nie kradnę słodyczy w sklepie i probówek z laboratorium, jestem po psychologii kryminalnej. W te lato dwie rzeczy określone przez niektórych moich znajomych najgorszym tekstem na świecie "Chciało Ci się?!" okazały się dla mnie rezerwuarem dobrej energii :) W kwietniu postanowiłam coś zmienić w swoim życiu i wstąpiłam do IAESTE Szczecin. Organizacja jest tak stara jak czasy pokoju w Europie, bo powstała ona w 1948 roku. W te lato według planu miałam siedziec sama w pokoju i zamulać w Simsy, ale cudem moje niecodzienne wykształcenie i IAESTE poszły w parze :D  Zgodnie z moim pomysłem tegoroczny weekend w Szczecinie otrzymał tajemniczą nazwę Szczecin InveStigation. Logo zaprojektował nikt inny tylko ja i jakoś poszła całość :) Celem tego weekendu było zapewnienie możliwości spędzenia miło czasu praktykantom obecnym w Polsce w czasie tych wakacji, a całość miała lekko kryminalny posmak .

Swoje 5 minut miałam grając w filmie technika kryminalistyki i będąc odpowiedzialna za pierwszy punkt na trasie gry :)
fot. Silvia Garbayo

Największa przygodą tego lata jest jednak rola w filmie i cała zabawa jaka była przy jego kręceniu.
jednak mój największy sukces to fakt znalezienia sie mojego logo na kubkach, które pojechały w świat. To tak jakby spełnić marzenie z dzieciństwa o byciu grafikiem, ale od razu dostac mały urywek światowej kariery :)

1 komentarz:

  1. A co to za głupie pytanie "chciało ci się?' . A niby czemu nialo by być inaczej , człowiek powinien być aktywny dawać i brać z życia ile się da. Inaczej cale życie jest starcem i nie wie co to radość. Super !!!=)

    OdpowiedzUsuń