sobota, 19 kwietnia 2014

Koszulkowo

Jestem kobietą biznesu i mam własną firmę :D Wszyscy, którzy myśleli, że to znowu groźby na papierze rozczarują się. Powstają nowe prace i zamówienia. Ostatnio postanowiłam jednak coś zmienić i była to poważna zmiana nie taka jak wtedy, gdy zamiast 78 pojechałam 87, bo raz się żyje ;) Stworzyłam prosty regulamin i FAQ dotyczące moich koszulek dostępne na fan page https://www.facebook.com/stacja.koszulkaOstatnio stworzyłam parę nowości. Jedna nawiązuje do klimatów fantasy i jest to wilk z Wiedźmina na zamówienie Leny.


Kolejna praca nie miała farta zbytniego na początku. Malowałam ją z bardzo małego obrazka, a zleceniodawca się wycofał, ale ma już nową właścicielkę :) Trochę się przy niej napracowałam, bo to niełatwy wzór i niełatwy materiał. Dmuchawiec symbolizuje lot i wolność.
"One o'clock, two o'clock, three o'clock, four o'clock chimes
Dandelions don't care about the time"
Dmuchawiec to temat jednej z piosenek The Rolling Stones
 Rolling Stones - Dandelion
 Ostatnia rzecz to lekko pin upowy projekt z buntowniczą panienką :) Inspirowany pocztówkami i wieloma motywami symbolizującymi ogłupianie przez telewizję.

Pierwszy plan obejmował jeszcze cytat z piosenki Rihanny, ale ograniczyłam trochę projekt.
Trochę nawiązuję do teledysku Green Day "Redunant".Styl pin up jest dlatego ciekawy, ponieważ jest dość prosty, a można go łatwo modyfikować i przerabiać, by stał się czasem bardziej ostry. Mam swoją ukochaną stronę Rebel Pin up, którą codziennie odwiedzam :)

Jak "zamieram" można śledzić moje życie "bez ostrzeżeń" na instagramie (link w zakładce)

1 komentarz:

 1. Preety!!!
  Wielki masz talent ^^
  Projektowanie wydaje mi się ... wspaniałe... :3

  Pozdrawiam z blogów;
  http://rybkaolka.blogspot.com/
  http://kocie-slepia.blogspot.com/
  http://grupa-liryczna.blogspot.com/
  http://wszystko-co-nasze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń